Sobota, 18.08.2018, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Weź udział w Imprezie na Orientację w Swarozynie

  • 23.02.2018, 10:03
  • redakcja
Weź udział w Imprezie na Orientację w Swarozynie
UKS Włóczykij zaprasza na kolejną edycję Imprezy na Orientację Szago, która tym razem odbędzie się 24 marca w Swarożynie. Miejsce zawodów jest bardzo ciekawe, wyróżnia go urozmaicona rzeźba, przepiękne krajobrazy w otoczeniu dwóch rzek: Wierzycy i Szpęgawy. Do wyboru będzie 5 tras, w tym 2 rowerowe.

Pierwsza edycja imprezy, pod roboczą nazwą „Biegiem Marsz” odbyła się we wrześniu 2007 roku w Osieku i miała charakter dziennego marszu z dwiema trasami do wyboru. Budowniczym i kierownikiem zawodów był Artur Fankidejski. Zwycięzcą trasy TZ zaawansowanej został wówczas Andrzej Wawrzyński, który w kolejnym roku dołączył do grona organizatorów wraz z  Pauliną i Eweliną Danielewicz

Uczestnicy zawodów do dyspozycji będą mieli kilka bardzo ciekawych tras: 
Trasa dzienna MT mało trudna - uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 12 kilometrów. Zespół będzie mógł liczyć maksymalnie osiem osób. Kolejność potwierdzania punktów zgodnie z informacją na mapie. Limit czasu, skala mapy i ilość PK zostaną podane przez organizatora w późniejszym terminie; 
Tras dzienna  TT turystyczna - w tej kategorii sportowcy zmierza się z dystansem 18 kilometrów, a zespoły będą mogły liczyć maksymalnie trzy osoby;
Trasa dzienna BT bardzo trudna – trasa będzie bardzo wymagająca, a dystans wyniesie ok. 20 kilometrów. Tu również zespoły będą mogły liczyć maksymalnie trzy osoby. 
Przewidziano również dwie trasy dla miłośników jednośladów. Jedna z nich liczyć będzie 50 km, druga natomiast aż 100 km. 
Osoby startujące w pierwszej z nich odcinek 50 km pokonać muszą w czasie nie dłuższym niż 6 godzin, a startujący w trasie dłuższej mogą liczyć jedynie 8 godzin. 
Osoby, które chcą wystartować w zawodach, powinny zgłosić swój udział do 25 lutego. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.ukswloczykij.pl. 
 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe