Sobota, 16.12.2017, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Opieka nad seniorem, 1350 Euro + 200 Euro premii letniej! Elmshorn

Zlecenie nr 19392

Potrzebny Opiekun do Pana Jürgena

Data wyjazdu: 26.08 – 26.10.2017 lub na miesiąc

Miejsce pracy: Elmshorn, Niemcy

Stawka: 1350 Euro + 200 Euro premii letniej!

 

O naszej firmie:

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:

Pan Jürgen ma 87 lat, mierzy 168 cm, waży 70kg, choruje na demencję, depresję, zaburzenia rytmu serca. Na stałe ma założony cewnik, nosi też pielucho-majtki, korzysta też z krzesła toaletowego. Podopieczny ma lekko zaburzony wzrok, dobrze komunikuje się z innymi osobami. Mobilność Pana zależy od jego samopoczucia – są dni kiedy dużo leży, ale porusza się też przy balkoniku. W nocy może się przebudzać i czasami może wymagać wsparcia Opiekuna, dużo śpi w ciągu dnia. Pan jest stanowczą osobą, lubi jak jego zdanie jest brane pod uwagę.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe

Pacjent mieszka sam w centrum miasta w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest około 15 minut pieszo. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój, Internet oraz auto. Istnieje także możliwość palenia na zewnątrz.

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

 

Nasza oferta

Pracuj w okresie wakacyjnym i zyskaj dodatkowe 200 Euro premii!

Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:
tel. 58 712 84 00

e-mail: gdansk@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

 

 

Zdjęcia (1)


ul. Matejki 6 lok. 14