Piątek, 15.12.2017, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Praktykant / Praktykantka

Zdobądź doświadczenie zawodowe w Zespole Technologii i Laboratoriów firmy Skanska.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy:

Ostaszewo (woj. kujawsko-pomorskie)

Zakres obowiązków:

o Współudział w bieżących pracach Laboratorium

o Wykonywanie badań laboratoryjnych oraz opracowywanie wyników laboratoryjnych

o Prowadzenie dokumentacji

o Współpraca z pracownikami Laboratorium oraz innymi zespołami w zakresie realizowanych zadań

o Przestrzeganie standardów BHP

Od Kandydatów oczekujemy:

o Posiadasz status studenta min. II roku studiów na kierunkach technicznych (mile widziane osoby z kierunków budownictwo, geologia)

o Dyspozycyjności ok. 40 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu

o Gotowości i chęci do zdobywania wiedzy

o Bardzo dobrej organizacji pracy

o Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

o Współpracę z profesjonalnym zespołem wspierającym realizację projektów Skanska

o Bezpłatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie do końca września 2017 roku

o Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

o Przy otrzymaniu pozytywnej oceny przewidujemy możliwość kontynuowania współpracy po okresie wakacyjnym