Piątek, 20.10.2017, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Monter rusztowań do pracy w Niemczech

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Miejsce pracy:  Niemcy

Zadania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewska pod nr: 535 812 112

e- mail: olga.budelewska@pracownicybudowlani.pl