Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Spektakl pt. "Dom Bernardy Alba"

start 25.03 godz. 18:00

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, Al. Jana Pawła II nr 3

W związku z dużym zainteresowaniem lutową premierą spektaklu pt. "Dom Bernardy Alba" - Starogardzkie Centrum Kultury i Teatr "Medium" 25 i 26 marca br. o godzinie 18:00 zapraszają na kolejne występy do sali widowiskowej. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w recepcji SCK - ilość miejsc ograniczona.

Autorem "Domu Bernardy Alba" jest najwybitniejszy z hiszpańskich poetów naszego wieku, Federico Garcia Lorca."Dom Bernardy Alba" jest jedną z ostatnich jego sztuk. Ból Bernardy po śmierci męża ukoić może jedynie ośmioletnia i rygorystyczna żałoba. W matriarchalnym więzieniu tkwi pięć córek, szalona babka, dwie służące i olbrzymi ładunek namiętności, które – nie znajdując naturalnego ujścia – z czasem eksplodują z gwałtownością wulkanu… Czy jednak zamknięta szczelnie brama domostwa wystarczy, by odgrodzić się od świata pełnego niebezpieczeństw, pokus i… mężczyzn?

Spektakl pt. "Dom Bernardy Alba" w reżyserii Marzeny Nieczuji Urbańskiej. Oprawa plastyczna spektaklu Katarzyna Ostrowska. Występują: Ewa Bunikowska, Ewa Czuba, Magdalena Dalecka, Antonina Kaiser, Agnieszka Kozłowska, Iwona Klinger, Piotr Ossowski, Maria Malinowska, Sabina Splitter, Monika Tomczak - Betlejewska, Aleksandra Wiczyńska.

 

http://website.sck.art.pl/index.php/item/476-spektakl-pt-dom-bernardy-alba

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.