×
Wtorek, 16.10.2018, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Komedia teatralna pt. "Przebój sezonu".

start 05.12.2017 godz. 19:00

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, Al. Jana Pawła II Nr 3

5 grudnia 2017 r.
godz. 19:00
Kino "Sokół"
Bilety 65 zł

5 grudnia br. o godzinie 19:00 na scenie kinie "Sokół" zostanie wystawiona znakomita komedia teatralna pt. "Przebój sezonu". Gwiazdorska obsada. Bilety w cenie 65 zł.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca - to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka - Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

Nawet się nie spodziewasz JAKIE!!!!

Spektakl trwa dwie godziny.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie kina "Sokół" oraz na stronie internetowej kupbilecik.pl

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.