Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces".

start 28.09 godz. 19:00

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, Al. Jana Pawła II Nr 3

28 września 2017 r.
godz. 19:00
Kino "Sokół"
Bilety 80 i 75 zł

28 września br. o godzinie 19:00 w kinie "Sokół" spektakl kabaretowy w gwiazdorskiej obsadzie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Hanke (Bercik, Kabaret RAK), Piotr Pręgowski (Pietrek Rancho), Tadeusz Ross (Zulu Gula, 60 minut na godzine). Bilety w cenie 80 i 75 zł.

Spektakl "Chory na Sukces" jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski (zespół "Ich Troje"), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak ("Kabaret Moralnego Niepokoju"), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu "Rak"), Piotr Pręgowski ("Ranczo") i Tadeusz Ross ("Zulu Gula" i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy "Chory na Sukces" jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.
W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się "załapać" na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni spektakl.

Bilety w cenie 80 i 75 zł do nabycia:
- kasa kina "Sokół"
- w internecie poprzez Kupbilecik.pl, Ticketpro.pl (salony Empik, Media-Markt, Media Ekspert)

Info i zamówienia zbiorowe: 518 166 869.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.