Piątek, 20.07.2018, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Szlagier Festiwal: Balkan Express i Sylwia Drzewiecka.

start 27.08 godz. 17:00

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, Al. Jana Pawła II Nr 3

27 sierpnia 2017 r.
godz. 17:00
Kino "Sokół"
Bilety 45 zł

27 sierpnia br. o godzinie 17:00 w kinie "Sokół" kolejne koncerty w ramach "Szlagier Festiwalu". Wystąpią zespół "Balkan Express" i Sylwia Drzewiecka. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasie kina oraz na stronie kupbilecik.pl. Informacje na stronie: szlagierfestiwal.pl i pod nr telefonu 536 940 886.

Zespół "Balkan Express" pochodzi z Torunia. Repertuar grupy tworzą utwory ze wszystkich części Bałkanów tj. Macedonii, Bośni, Serbii… W nim też są prezentowane utwory pełne tęsknoty i smutku a także radosne, taneczne, skoczne. Różnorodność oferowanej muzyki, konferansjerka i śpiew w oryginalnych językach a także w języku polskim, gwarantują spełnienie oczekiwań szerokiej grupy odbiorców.

Sylwia Drzewiecka pochodzi z niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce, Błotnicy. Od najmłodszych lat wrażliwość artystyczną kształciły w piosenkarce występy teatralne, recytatorskie i kościelne. To tam odkryła w sobie pasję do muzyki. Nie jest to jednak talent wyuczony, a zapisany w genach, odziedziczony po matce – piosenkarce śpiewającej w zespołach ludowych. Wszystkie uroczystości rodzinne odbywały się w rytmie muzyki i rodzinnych wystąpień.
Lekka, szlagierowa muzyka i wesołe teksty oraz wyjątkowa barwa głosu jak również niesamowita prezencja na scenie - to tylko niektóre atuty Sylwii Drzewieckiej, które z pewnością pokochają słuchacze.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.