2013-03-13 16:01:00

Mają dość szarości!

Grupa młodych mieszkańców miasta sprzeciwiła się szarości i postanowiła, że pokaże starogardzianom jak ubierać się, czesać i malować tak, żeby wyglądać modnie i kolorowo.

- Chcemy pokazać mieszkańcom najnowsze trendy na 2013 rok zarówno jeśli chodzi o fryzury, makijaż i ubrania. Mamy dosyć szarego Starogardu i szarych ludzi. Kończy się zima i trzeba w nasze życie wnieść odrobinę koloru – tłumaczy Sebastian Wojtaś, organizator akcji a zarazem stylista fryzur. W modowych bojach towarzyszyć mu będzie fotograf i makijażystka. Są to młodzi ludzie z pomysłem, którzy chcą zrobić coś fajnego. - Zrobiliśmy typową sesję studyjną. Zdjęcia będzie można podziwiać na stronie na facebooku już niebawem – mówi organizator. W sesji udział wzięło 5 pięknych kobiet, m.in. Mis Ziemi Starogard, kandydatki na miss, żona koszykarza Dagna Hicks, Paulina Sakowicz  oraz Ewa Betcher z Starogardzkiego Centrum Kultury. SCK jest też patronem inicjatywy. Już niedługo każdy będzie mógł poprzez facebooka poszukać nowych stylizacji na miarę Nowego Jorku i Paryża. - W Starogardzie mieszkańcy są bardzo powściągliwi co do ubioru i uczesania. Ludzie są ciekawi nowej mody ale bardzo zachowawczy. Boją się nowych trendów. U nas moda jak na razie traktowana jest jako coś z kosmosu. Tu jak ktoś się wyróżnia na ulicy to jest obserwowany z punktu widzenia nie inspiracji ale dziwadła. Mamy nadzieją, ze nasze działanie będzie pierwszym krokiem do zmiany naszego stosunku o modzie – tłumaczy S. Wojtaś. Sesja odbyła się 23 lutego, a jej efekty poznamy już niebawem.

Sesje przygotowali:
Foto:  Oskar Gajda
Fryzury :  Barbara Połomska
Make-up:  Sylwia Moritz
Ubrania:Edyta Cegłowska

Koniecznie zobacz galerię!

http://www.kociewiak.pl/galeria/133/nowa-moda-w-starogardzie

Ocena

Autor: (AM)

.

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (12)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

14

niedziela

Starogard Gd.
przewaga chmur
1.9°C
.
.
.


.