2013-03-12 07:45:00

Plantacja na poddaszu - zautomatyzowana, zdalnie sterowana

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rumi. Mężczyzna na poddaszu hodował marihuanę. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli 1 kg suszu roślinnego oraz 58 sadzonek marihuany. 30-latek został aresztowany na 3 miesiące. Za wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 30-letniego mieszkańca Rumi. W trakcie przeszukań zajmowanych przez niego pomieszczeń, policjanci znaleźli 58 sadzonek marihuany oraz 1 kg gotowego suszu tego narkotyku. Mężczyzna narkotyki hodował w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach.  Plantacje były w pełni zautomatyzowane, sterowane elektronicznie. 30-latek trafił do policyjnego aresztu.

Sąd na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. (KWP)

Ocena

Autor: (DP) Źródło: Dziennik Pomorza


Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

09

wtorek

Wejherowo
obłoki zanikające
7.3°C
.
.
.


.