2013-01-28 11:39:00

Pasażer w szpitalu. Groźny wypadek pod Zblewem

W wyniku wypadku jaki wydarzył się podczas minionego weekendu na drodze wojewódzkiej nr 214 do szpitala trafiła pasażerka osobowego renault. Do zdarzenia doszło nieopodal miejscowości Zblewo. 22-letni kierowca utracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

W minioną sobotę dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się nieopodal miejscowości Zblewo na drodze wojewódzkiej nr 214. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 15.00. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego.

Po dojechaniu na miejsce, interweniujący w tej sprawie policjanci zauważyli na poboczu przewrócone na boku renault. Jak ustalili funkcjonariusze kierujący tym pojazdem 22-latek na śliskiej drodze prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze.

Samochodem podróżowały 2 osoby. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 22-letnia pasażerka. Wiadomo już, że kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwa. Obecnie policjanci ustalają bliższe okoliczności tego wypadku.

Ocena

Autor: (źródło: KPP Starogard Gdański)Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

09

wtorek

Starogard Gd.
niewielkie zachmurzenie
9.4°C
.
.
.


.