2011-03-30 00:34:27
Gazeta Kociewska

Śmiertelny wypadek drogowy

STAROGARD GD. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj przedpołudniem na ulicy Mickiewicza w Starogardzie Gd. W wyniku zderzenia się trzech pojazdów zginął 63-letni kierowca volkswagena.
Dzisiaj około godz. 10.50 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Mickiewicza. Jak wynikało ze zgłoszenia, na wyjeździe ze Starogardu w kierunku Tczewa zderzyły się jednocześnie aż trzy auta osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na tył skręcającego w lewo volkswagena najechał jadący w kierunku autostrady A1 ford. W wyniku tego uderzenia volkswagen przekroczył oś jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku mercedesem.

- Na miejscu zginął 63-letni kierowca volkswagena polo - informuje mł. asp. Marcin Kunka, rzecznik KPP Starogard Gd. - Wiadomo już, że kierowca forda i mercedesa w chwili zdarzenia byli trzeźwi. W wyniku tego tragicznego w skutkach wypadku wystąpiły lokalne utrudnienia, a ruch odbywał się wahadłowo.

Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.
                        
Ocena

Autor: (IN) Źródło: Gazeta Kociewska  • Zdjęcia: KPP Starogard Gd./portalpomorza.pl

    Zdjęcia: KPP...

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (3)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

12

piątek

Starogard Gd.
przewaga chmur
4°C
.
.
.


.